Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  ANASAYFA   KURUMSAL   ÜRÜNLER   HİZMETLER   REFERANSLAR   İNSAN KAYNAKLARI   İLETİŞİM

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Hizmetler
Alüminyum Sistemleri
 
Hizmetler  »  Alüminyum Sistemleri

Türkiye'de Alüminyum Sektöründe liderliğini sürdüren İSO 9001, QUALANOD, QUALICOAT ve TSE Belgesi sahibi Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri. tüketici ihtiyaçları doğrultusunda, daima ilklere ve en iyilere imza atmıştır.

Alüminyum cephe, kapı-pencere, mimari uygulama sistem profilleri, her türlü ham ve yüzey işlemli alüminyum profiller cephe kaplama sistemleri, özel sistem serileri, otomatik kapılar, cam kapı aksesuarları, kapı kapatıcı mekanizmalar, alüminyum aksesuarları, kompozit cephe, kaplama sistemleri, yangın, kurşun, hırsız geçirmez doğrama sistemleri ve bombaya dayanıklı cephe sistemleri alanlarında hizmet veren Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri aynı zamanda Alcan-Alucobond, Emmegi, Siegenia, Pressta-Eisele, GMC, Dupont Tyvek Facade gibi markaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Çuhadaroğlu Alüminyum Sistemleri, Yüzey İşlemleri tesisinde satinaj, polisaj, zımparalama gibi ön işlemlerin yanı sıra alüminyum profil üretimi, delme, kesme, frezeleme ve aksesuar üretimi gibi mekanik işlemler de yapmaktadır.

Kaliteli çalışmalarıyla, dünya standartlarında çizgilere sahip DIN normlarına uygun profilleri ve aksesuarları da tüketicisine sunan şirket; müşteri ve bayilerine sunduğu hizmet ile birlikte, bünyesinde yapılan AR-GE çalışmaları ile daha geniş bir ürün yelpazesi yaratmayı hedeflemektir.Copyright © 2017 Berkay Alüminyum|Çuhadaroğlu|İzmir Berkay Alüminyum|Saraybond kompozit | Tüm Hakları Saklıdır.